Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Apie Litgrid

Titulinis puslapis > Apie Litgrid > Asmens duomenų apsauga

Asmens duomenų apsauga

 Tinkamas asmens duomenų apsaugos tvarkymas yra vienas svarbių elementų kuriant ir palaikant LITGRID, kaip patikimo verslo partnerio ir darbdavio, reputaciją.
 Bendrovėje taikoma Asmens duomenų apsaugos politika, įtvirtinanti rūpestingo elgesio su asmens duomenimis praktiką.
 
 
Svarbiausi LITGRID asmens duomenų apsaugos principai:
  • Sąžiningumo ir teisėtumo principas. Jis reiškia, kad tvarkant  duomenis, asmens teisės turi būti apsaugotos, o duomenys tvarkomi teisėtai bei sąžiningai.
  • Riboto naudojimo principas. Jis reiškia, kad asmens duomenis tvarkyti galima tik aiškiai apibrėžtais bei teisėtais tikslais, apie tai iš anksto informavus. Kitais tikslais  duomenys negali būti tvarkomi be asmens sutikimo.
  • Skaidrumo ir aiškumo principas. Jis reiškia, kad asmens duomenų subjektai privalo būti aiškiai informuoti, kaip jų duomenys yra tvarkomi.
  • Duomenų kiekio optimizavimo principas. Jis reiškia, kad prieš tvarkant asmens duomenis iš anksto turi būti aišku, kiek jų būtina surinkti norint pasiekti numatytą  tikslą.
  • Savalaikio asmens duomenų ištrynimo principas. Jis reiškia, kad asmens duomenys, kurie nebėra reikalingi numatytam tvarkymo tikslui pasiekti, turi būti ištrinti, išskyrus atvejus, kai jų saugojimą numato Lietuvos Respublikos įstatymai ar kiti norminiai teisės aktai.
  • Duomenų tikslumo principas. Jis reiškia, kad asmens duomenys turi būti tikslūs ir prireikus atnaujinami.
  • Slaptumo ir saugumo užtikrinimo principas. Jis reiškia, kad asmens duomenys yra laikomi konfidencialia informacija.
 
 
 LITGRID AB priklauso UAB „EPSO-G“ įmonių grupei.
Pasiteirauti kokiu tikslu LITGRID ir/ar UAB „EPSO-G“ įmonių grupė  renka, tvarko ir saugo Jūsų asmens duomenis kviečiame el. paštu info@litgrid.eu; pranesk@epsog.lt
Į Jūsų pasiteiravimą bus atsakyta ne vėliau kaip per vieną mėnesį.
 
Kontaktinis adresas pranešimams apie asmens duomenų apsaugos tvarkymo pažeidimus  - incidentai@litgrid.eu
 
 Atsakingiems LITGRID duomenų apsaugos pareigūnams prašome skambinti telefonu: +370 612 58 162 arba +370 698 04 425
 
Čia rasite įmonių grupės Privatumo pranešimą.
 
 Atnaujinta 2019-06-16
Į viršų