Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Inovacijos

Titulinis puslapis > Inovacijos > „Litgrid“ inovacijų projektai

„Litgrid“ inovacijų projektai

„Litgrid“ yra EPSO-G grupės įmonė, besivadovaujanti bendra inovacijų strategija. Tikslus sau keliame atsižvelgdami į akcininkų, visuomenės, darbuotojų, rinkos lūkesčius.
Norime sukurti efektyvią inovacijų sistemą, kurioje išgirstamos geros idėjos, jų analizei ir testavimui skiriamas reikiamas laikas, jos įgyvendinamos ir įvedamos į kasdienę veiklą. Siekiame savo veiksmais prisidėti prie efektyvaus grupės ir Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos įgyvendinimo.
 
Pagrindiniai mūsų inovacijų strategijos tikslai ir uždaviniai:
 
Išgirsti
 
  • Sudaryti sąlygas darbuotojams teikti inovatyvias idėjas;
  • Sudaryti sąlygas išorės subjektams teikti inovacijų idėjas.
 
Tyrinėti
 
  • Organizuoti idėjų generavimo sesijas, inovacijų dirbtuves;
  • Įdiegti ir tobulinti inovacijų vystymo procesus;
  • Užmegzti partnerystes su mokslo, tyrimų institutais, verslo subjektais.
 
Įgyvendinti
 
  • Skirti biudžetą inovacijų vystymui;
  • Sudaryti veikiančią skatinimo sistemą;
  • Aiškiai apibrėžti priemonių įgyvendinimo atsakomybes.
 
 
Remiantis grupės strategija ir siekiant efektyviai valdyti inovatyvių idėjų bei projektų įgyvendinimą, „Litgrid“ sukūrėme detalų inovacijų mega procesą. Jis prasideda nuo idėjos identifikavimo proceso – nors dažnu atveju idėjos gimsta mūsų darbuotojų galvose, tačiau visuomet laukiame pasiūlymų iš partnerių. Kitas žingsnis yra idėjų atrankos procesas, vykstantis įmonės viduje. Pirminį atrankos barjerą įveikusios idėjos svarstomos iš įvairių sričių profesionalų sudarytame inovacijų komitete. Gavus pritarimą inovacijų komitete, inovatyviai idėjai skiriamas finansavimas ir pradedamas jos įgyvendinimas. Galiausiai, įvykdžius projektą, vertinami inovatyvaus projekto rezultatai.
 
Daugiau apie EPSO-G įmonių grupės inovacijų strategiją galite sužinoti čia.
Į viršų