Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apie Litgrid

Titulinis puslapis > Apie Litgrid > Darni veikla

Darni veikla

2021 m. Darnios veiklos ataskaita 
AB „LITGRID “ (toliau – Bendrovė, „Litgrid “), rengdama Bendrovės darnumo ataskaitą (toliau – ataskaita), vadovavosi Jungtinių Tautų (JT) inicijuoto Pasaulinio susitarimo (angl. Global Compact) principais ir Pasaulinės ataskaitų rengimo iniciatyvos (angl. Global Reporting Initiative, GRI) rekomendacijomis, kurios padeda įvertinti veiklą pagal susijusius ekonominius, aplinkosaugos, darbuotojų, žmogaus teisių, rinkos ir santykių su visuomene rodiklius.
Ši ataskaita pateikiama Bendrovė ir NASDAQ vertybinių popierių biržos tinklapiuose ir prieinama visoms suinteresuotosioms šalims: akcininkams, verslo partneriams, investuotojams, darbuotojams ir jų profesinei sąjungai, žiniasklaidos atstovams socialiniams partneriams, gyventojams ir vietinėms bendruomenėms, kitoms susijusioms organizacijoms.
Šioje ataskaitoje pristatomi 2021 m. „Litgrid “ darbai ir pasiekimai darnumo srityje, susijusioje su rinka, aplinkosauga, santykiais su darbuotojais bei visuomene. Ataskaitoje pateikiamos Bendrovės darnumo strateginės kryptys, veiksmai ir pasiekimai.
 
Į viršų