Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Apie Litgrid

Darbuotojai

Telkiame geriausius, kad pasiektume geriausio
Sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų mums leidžia aukščiausios kompetencijos darbuotojų komanda. Ją sudaro apie 320 specialistų, iš kurių 95 proc. turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą.
 
Trys ketvirtadaliai „Litgrid“ komandos narių yra patyrę inžinieriai, nuo kurių veiklos priklauso sklandus perdavimo sistemos operatoriaus darbas. Vidutinis darbuotojų stažas energetikos sistemoje siekia 11 metų.
 
Profesionalumas – viena svarbiausių mūsų vertybių, todėl itin daug dėmesio skiriame darbuotojų kvalifikacijos kėlimui bei mokymams. „Litgrid“ personalas ugdomas būtinuosiuose ir specializuotuose kursuose, kuriuose darbuotojai gilina profesines žinias. Darbuotojai žinių įgyja ir seminaruose, skirtuose asmeninės veiklos bei dalykinės kompetencijos tobulinimui. Komandos nariams, kurie darbą derina su bendrovės interesus atitinkančiomis studijomis, taikome studijų palaikymo ir rėmimo programą.
 
„Litgrid“ puoselėja atsakomybės ir dialogo kultūrą bei aktyviai bendradarbiauja su darbuotojų profesine sąjunga. Bendrovė su darbuotojais yra pasirašiusi kolektyvinę sutartį, užtikrinančią palankias darbo, atlygio ir socialines sąlygas.
 
Į viršų