Naujienos ir įvykiai

rss
2019 balandžio 24

Praeitą savaitę - tolygios elektros energijos kainos visame regione

Balandžio 15 – 21 d. didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse augo 3 % ir vidutiniškai siekė 46,2 Eur/MWh.
 
2019 balandžio 18

Minint Lietuvos energetikų dieną įteiktos padėkos ir garbės ženklai

Trečiadienį minint energetikų profesinę šventę,„Litgrid“ darbuotojams įteiktos padėkos ir garbės ženklai.   
Iškilmingo renginio metu Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ir NLEA prezidentas bei EPSO-G vadovas Rolandas Zukas pagerbė kolegas, kurie daug prisidėjo prie energetikos sektoriaus pažangos 2018 m.
 
2019 balandžio 16

Elektros kainos augo antrą savaitę iš eilės

Balandžio 8 – 14 d. didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje augo 13% ir vidutiniškai siekė 44,9 Eur/MWh. „Nord Pool“ biržos duomenimis, didmeninėje elektros energijos rinkoje vidutinė savaitės kaina augo 12% ir vidutiniškai siekė 44,6 Eur/MWh. Aukščiausia kaina praėjusią savaitę pasiekta Lenkijoje – 54,5 Eur/MWh.
2019 balandžio 11

Didmeninė elektros kaina Lietuvoje praeitą savaitę augo

 Balandžio 1 – 7 d. didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje paaugo 14 % ir vidutiniškai siekė 39,8 Eur/MWh. Tai pirmoji savaitė, kai elektros kaina ūgtelėjo po 4 savaičių mažėjimo.
 
2019 balandžio 9

„Litgrid“ kartu su „Lietuvos energija“ atnaujina Duomenų logistikos centro pardavimą

Lietuvos elektros energijos perdavimo tinklo operatorius „Litgrid“ ir energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ atnaujina Duomenų logistikos centro (DLC), teikiančio duomenų perdavimo bei duomenų centrų paslaugas, akcijų pardavimą.
 
2019 balandžio 2

Mažėjantis elektros suvartojimas ir toliau mažina elektros kainas

Kovo 25 –31 d. didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje mažėjo jau ketvirtą savaitę iš eilės. Elektros kaina krito 11 % ir vidutiniškai siekė 35,0 Eur/MWh, o tai yra beveik perpus mažiau nei aukščiausia vidutinė savaitės kaina šiais metais.
 
2019 kovo 27

Didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje mažėjo trečią savaitę iš eilės

Kovo 18 – 24 d. didmeninė elektros kaina šalyje krito trečią savaitę iš eilės – fiksuotas 6% mažėjimas ir kaina vidutiniškai siekė 39,2 Eur/MWh. Palyginti su sausio pabaiga, kai elektra didmeninėje rinkoje buvo labiausiai pabrangusi, dabar ji pigesnė apie 40 proc.
 
2019 kovo 20

Pasirašė „LitPol Link“ išplėtimo sutartį

Šiandien, kovo 20 d., elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ AB ir UAB „Žilinskis ir Co“ vadovai pasirašė strateginės jungties su Lenkija „LitPol Link“ išplėtimo projektavimo ir statybos darbų rangos sutartį.
 
2019 kovo 19

Pasirašė sutartį sinchronizacijos su Europa pradžiai finansuoti

Šiandien Briuselyje Baltijos šalių elektros perdavimo sistemos operatorių vadovai ir Inovacijų ir tinklų programų vykdomosios įstaigos vadovas parašais patvirtino sinchronizacijos su kontinentinės Europos projektų finansavimo sutartį - Europos Komisija iš Europos infrastruktūros tinklų priemonės (angl. Connecting Europe Facility, CEF) Lietuvai, Latvijai ir Estijai skirs 324 mln. eurų. Lietuvos elektros energetikos sistemos atnaujinimui ir sustiprinimui bus skirta trys ketvirtadaliai reikalingų lėšų – 125,2 mln. eur.
2019 kovo 19

„Litgrid“ dalyvauja „PCI Energy Days“ Briuselyje

„Litgrid“ kovo 19-20 dienomis dalyvauja Europos Komisijos organizuojamoje Europos Sąjungos bendro intereso projektų politinėje parodoje „PCI Energy Days“
 
Į viršų