Apie Litgrid

Titulinis puslapis > Apie Litgrid > Vizija, misija ir vertybės

Vizija, misija ir vertybės

„Litgrid“: atsakomybė, stabilumas, kompetencija
„Litgrid“ misija ‒ patikimas kokybiškos elektros perdavimas Europos rinkoje, kuriant vertę visuomenei.
 
Bendrovės vizija ‒ pažangiausias elektros sistemos operatorius Europoje.

Savo darbe vadovaujamės šiomis vertybėmis: pagarba, bendradarbiavimas, atsakomybė, profesionalumas ir iniciatyvumas.
 
  • Pagarba – mūsų veiklos pagrindas. Pagarba vienas kitam – ir patyrusiam profesionalui, ir naujokui, prisijungiančiam prie komandos; kiekvienam Lietuvos gyventojui ir valstybei, kurioje gyvename ir kurią kuriame.
 
  • Bendradarbiavimas. Sėkmingai vykdyti mums patikėtus uždavinius galime tik dirbdami kaip darni komanda ‒ nuoširdžiai ir konstruktyviai bendradarbiaudami tarpusavyje, su partneriais, institucijomis bei visuomene.
 
  • Atsakomybė. Valdome ir prižiūrime infrastruktūrą, kuri gyvybiškai svarbi Lietuvos ūkiui bei žmonėms. Esame atsakingi ne tik už elektros energetikos sistemos, bet ir visos šalies  ekonomikos raidą. Dideli darbai – didelė atsakomybė. Didžiuojamės mums patikėta užduotimi.
 
  • Profesionalumas. Siekiame, kad elektros infrastruktūra tarnautų vardan geriausio visuomenei rezultato. Pasitelkiame patirtį ir kompetenciją, kad užtikrintume stabilią elektros perdavimo sistemos veiklą, o nauji projektai garantuotų patikimą elektros tiekimą.
 
  • Iniciatyvumas. Esame šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai. Įgyvendindami strateginius projektus, žengiame dar nepramintais takais. Suprantame, kad teigiamas permainas kuriame mes patys.
Į viršų