Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Paslaugos

Viešosios konsultacijos

Vieša konsultacija dėl standartinės kilmės garantijų paslaugų sutarties
Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo 29 straipsnio 2 dalimi, LITGRID AB parengė atnaujintą standartinės Kilmės garantijų paslaugų sutarties projektą. Sutarties projektas parengtas atsižvelgiant į elektros energijos, pagamintos iš atsinaujinančių energijos išteklių, kilmės garantijų išdavimo, perdavimo ir jų galiojimo panaikinimo bei kilmės garantijų naudojimo priežiūros ir kontrolės, taip pat kitų valstybių narių išduotų kilmės garantijų pripažinimo Lietuvos Respublikoje taisykles, EECS taisykles, Lietuvos Respublikos domeno protokolą.
 
Maloniai kviečiame pateikti nuomonę ir pasiūlymus susijusius su sutarties projekto derinimu iki viešos konsultacijos termino pabaigos užpildant pastabų teikimo formą ir atsiunčiant el. paštu info@litgrid.eu ir Ricardas.Ternovojus@litgrid.eu. Viešosios konsultacijos trukmė – vienas mėnuo (nuo 2021 m. liepos 22 dienos iki 2020 m. rugpjūčio 22 dienos imtinai).
 
Įvertinus viešos konsultacijos metu gautas pastabas, iki 2021 metų gruodžio 31 d. LITGRID AB planuoja atnaujinti galiojančias sutartis su rinkos dalyviais.
 
Į viršų