Naujienos ir įvykiai

rss
2017 balandžio 28

Darbai ir siekiai įkvepia | „Litgrid“ 2016 metų veiklos ataskaita

Trečiasis „Litgrid“ metinės veiklos ataskaitos visuomenei renginys
2016 balandžio 18

Kaip saugiai elgtis šalia aukštos įtampos elektros perdavimo linijos

Prie aukštos įtampos elektros įrenginių būtina laikytis saugaus elgesio taisyklių, nutrūkus oro linijos laidui prie jo galima artintis ne arčiau kaip 8 metrus. 
2016 balandžio 18

Kaip saugiai elgtis šalia transformatorių pastotės

Prie aukštos įtampos elektros įrenginių būtina laikytis saugaus elgesio taisyklių, draudžiama eiti į elektros pastočių teritoriją ar lipti į elektros atramas. 
2016 balandžio 18

Kaip saugiai dirbti lauko darbus šalia aukštos įtampos linijų

Prie aukštos įtampos elektros įrenginių būtina laikytis saugaus elgesio taisyklių, o dirbant prie oro perdavimo linijų sunkiosios technikos aukštis negali viršyti 4,5 metro - dėl aukštesnės technikos būtina gauti „Litgrid“ leidimą.
2016 balandžio 18

Kaip saugiai žvejoti šalia aukštos įtampos linijų

Visuomet žvejodami vandens telkinyje apsidairykite, ar virš galvos neina elektros laidai. Įtampa perdavimo tinklo įrenginiuose yra šimtus kartų didesnė nei buityje ar naudojamose prietaisuose, todėl elektros iškrova gali įvykti per atstumą, meškerei ar valui neprilietus laido. 
2016 balandžio 18

Ką daryti, ant automobilio nukritus aukštos įtampos laidui

Įtampa perdavimo tinklo įrenginiuose yra šimtus kartų didesnė nei buityje ar naudojamose prietaisuose, todėl elektros iškrova gali įvykti per atstumą. Prie aukštos įtampos elektros įrenginių būtina laikytis saugaus elgesio taisyklių, o nukritus elektros laidui ant automobilio saugiausia likti jo viduje. Devynias gyvybes turi tik katės!
2015 gruodžio 16

Simbolinis „NordBalt“ ir „LitPol Link“ įjungimas

Gruodžio 14 d. Valdovų rūmuose Lietuvos ir kaimyninių valstybių vadovams simboliškai įjungus tarptautines „LitPol Link“ ir „NordBalt“ jungtis prasidėjo nauja energetikos era, įtvirtinanti Lietuvą Europos elektros erdvėje.  
Į viršų