Naujienos ir įvykiai

Pirmoji Baltijos ir Šiaurės šalių energetikos strategijų konferencija
2016-05-17

Pirmoji Baltijos ir Šiaurės šalių energetikos strategijų konferencija

Kviečiame į pirmąją Baltijos ir Šiaurės šalių energetikos strategijų konferenciją kokybiškai ir profesionaliai diskutuoti svarbiomis temomis, kurios turi reikšmės artimiausių metų ir dešimtmečių investicijoms elektros tinklų ir gamybos srityje.  
 
Birželio 1 d. renginyje bus pristatomos svarbiausios Baltijos jūros regiono šalių energetikos strategijų gairės. Energetikos įmonių ir vyriausybių, reguliuojančių institucijų ir mokslo centrų ekspertai ir specialistai susitiks pasidalinti patirtimi ir įžvalgomis, kaip geriausiai galime išnaudoti sujungtų rinkų privalumus vartotojų naudai. Išsamiai bus pristatytas Europos perdavimo sistemų operatorių rengiamas dešimtmetis tinklų plėtros planas, tarptautinį kontekstą energetikos sektoriuje analizuos Europos institucijų ir Baltijos jūros regiono šalių politikai ir pareigūnai. 
 
Renginys nemokamas. Forumas vyks verslo centre „Pirklių klubas“, Gedimino pr. 35, Vilnius. Pranešimų ir diskusijų kalba – anglų, su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.
 
Preliminari renginio programa (anglų k.) yra čia.
 
Prašom registruotis atsiųsdami savo vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis el. paštu litgrid@litgrid.eu iki gegužės 22 d. Visiems registruotiems dalyviams atsiųsime patvirtinimą. 
 
 
Į viršų