Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2013-03-29

Naujos linijų pralaidumų skaičiavimo taisyklės

Kviečiame elektros rinkos dalyvius susipažinti su Baltijos šalių vidinių  tarpsisteminių jungčių pralaidumų prekybai skaičiavimo taisyklėmis ir Tarpsisteminių jungčių pralaidumų prekybai su trečiosiomis šalimis skaičiavimo taisyklėmis, įsigaliojančiomis nuo 2013 m. balandžio 1 d. Šios taisyklės skelbiamos skiltyje Elektros rinka.

Šių metų kovo 15 d. Baltijos  šalių perdavimo sistemų operatoriai pasirašė susitarimą, kuris nustatė  Baltijos energetikos sistemų vidinių tarpsisteminių jungčių ir tarpsisteminių jungčių  su trečiosiomis šalimis  pralaidumų skaičiavimo ir paskirstymo  principus.  Susitarimas ir jį lydintys dokumentai sudaro sąlygas Baltijos šalių rinkų integracijai, užtikrina skaidrų Baltijos valstybių tarpsisteminių jungčių pralaidumų paskirstymą ir maksimalų perdavimo tinklo išnaudojimą elektros energijos prekybai tarp kaimyninių šalių.
 
 
Į viršų