Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2015-01-20

„Litgrid“ nepažeidė reguliuojamos veiklos sąlygų

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ nepažeidė reguliuojamos veiklos sąlygų, nesutinka su Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (toliau – Komisijos) protokolu dėl tariamų pažeidimų. 
 
„Per 2011-2013 metus Komisija nebuvo patvirtinusi metodikos, kaip tinkamai atlikti elektros energijos perdavimo pajamų ir sąnaudų apskaitą. Esant tokiai situacijai sprendimai dėl kaštų pripažinimo tinkamais reguliuojamai veiklai yra teisės aktais nepagrįstos interpretacijos, nes aiškaus reguliavimo šiuo klausimu nėra“, - sako Rimantas Busila, „Litgrid“ valdybos narys ir Finansų departamento direktorius.
 
„Litgrid“ ne kartą kvietė Komisijos narius ir specialistus pradėti konstruktyvų dialogą ir aiškiai reglamentuoti reguliuojamos veiklos sąnaudų apskaitos principus. Iki galo neapgalvoti ir neišdiskutuoti klausimai, kuriuos stengiamasi išspręsti šiomis dienomis, ir apmaudžios klaidos bei netikslumai ruošiamuose dokumentuose liudija niekuo nepagrindžiamą skubą priimti sprendimus, kurie gali turėti kritiškai svarbios reikšmės tuo laikotarpiu, kai baigiami įgyvendinti strateginiai elektros energetikos sektoriaus projektai. 
 
Į viršų