Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Elektros rinka ir plėtra

Titulinis puslapis > Elektros rinka ir plėtra > Viešosios konsultacijos

Viešosios konsultacijos

Viešoji konsultacija dėl atnaujintų standartinių disbalanso pirkimo-pardavimo sutarties sąlygų
 
Perdavimo sistemos operatorius AB „Litgrid“ (toliau – Bendrovė), atsižvelgdamas į 2021 m. liepos mėnesį paruoštas ir viešai konsultacijai pateiktas Baltijos balansavimo regiono disbalanso atsiskaitymo taisykles ir į Rinkos veiklos sustabdymo ir atkūrimo bei atsiskaitymo, kai rinkos veikla sustabdyta, taisykles, parengė naujas už balansą atsakingoms šalims taikytinas nuostatas ir sąlygas (toliau – Disbalanso pirkimo-pardavimo standartinė sutartis) ir skelbia jų viešą konsultaciją.
 
Pagal 2017 m. lapkričio 23 d. Europos Komisijos reglamento (ES) 2017/2195 10 straipsnio 1 dalį, nustatoma viešosios konsultacijos trukmė – vienas kalendorinis mėnuo, nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. iki 2021 m. spalio 1 d. imtinai.
 
Kviečiame aktyviai dalyvauti viešojoje konsultacijoje ir teikti savo Disbalanso pirkimo-pardavimo standartinei sutarčiai pastabas bei pasiūlymus užpildant prie šio kvietimo prisegtą pastabų ir pasiūlymų teikimo lentelę ir atsiunčiant Bendrovei el. paštu info@litgrid.eu ir Benas.Makauskas@litgrid.eu MS Word koreguojamo standartinio dokumento formatu (*.docx).
 
Tikimės sklandaus ir aktyvaus bendradarbiavimo.
 
Į viršų