Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apie Litgrid

Titulinis puslapis > Apie Litgrid > Socialinė atsakomybė

Socialinė atsakomybė

„Litgrid“: atsakomybė, stabilumas, kompetencija
„Litgrid“ veikla grindžiama socialinės atsakomybės, darnios plėtros, skaidrumo bei pažangios aplinkosaugos principais. Įmonės veikla yra neatsiejama šalies ekonomikos sėkmingo funkcionavimo sąlyga, o ilgalaikiai strateginiai tikslai bei vykdomi strateginiai elektros energetikos projektai prisideda siekiant užtikrinti šalies energetinį savarankiškumą.
 
Įgyvendinamų projektų apimtis ir svarba skatina įmonę ir jos darbuotojus bei vadovybę vadovautis aukščiausiais profesiniais ir etikos standartais, prisiimti atsakomybę puoselėjant ir ugdant visuomenės ir atskirų jos grupių sąmoningumą, atsakingumą ir norą aktyviai dalyvauti kuriant šalies gerovę. Socialinės atsakomybės politikoje daugiausia dėmesio skiriame užtikrinti sąžiningas ir motyvuojančias darbo sąlygas, ugdyti atsakomybę ir pilietiškumą, padėti įvairiapusiškai augti ir stiprėti visuomenei, kurioje vykdome veiklą.
 
Skiriame savo jėgas ir resursus, kad:
  • Padėtume ekonomiškai augti visuomenei, kurioje veikiame,
  • Remtume bendruomenes, su kuriomis dirbame,
  • Užtikrintume motyvuojančias ir tobulėjimą skatinančias sąlygas žmonėms, kurie dirba su mumis,
  • Išsaugotume gamtą, suteikiančią mums išteklių.
Įgyvendiname strateginius didelės vertės ir istorinės reikšmės projektus, todėl suprantame, kad dideli darbai atneša didelę atsakomybę. Kokybiško dialogo su visuomene, kuriai ir kurioje dirbame, palaikymas ir skatinimas – kertinis mūsų kasdienės veiklos prioritetas.
 
2017 m. bendrovė nėra teikusi paramos.
2018 m. bendrovė nėra teikusi paramos. 
2019 m. bendrovė nėra teikusi paramos.
 
 
Atnaujinta 2020-08-20
Į viršų