Apie Litgrid

Karjera

„Litgrid“ ‒ traukos centras aukščiausios kvalifikacijos profesionalams
Didžiuojamės, kad mūsų įmonėje dirba geriausi elektros energetikos, inžinerinės infrastruktūros, projektų valdymo ir daugelio kitų sričių specialistai. Kad užtikrintume stabilų visos šalies energetikos sistemos funkcionavimą ir sėkmingai įgyvendintume strateginius projektus, telkiame profesionalų komandą, pasižyminčią ne tik aukščiausia kompetencija, bet ir atsakingumu, iniciatyvumu, smalsumu bei siekiu tobulėti.
 
Šiuolaikiškas įmonės valdymas, įdomi ir atsakinga veikla, profesionalus kolektyvas, sąlygos nuolatiniam tobulėjimui ir galimybė prisidėti prie šalies elektros energetikos sistemos palaikymo bei plėtros – visa tai itin vertina „Litgrid“ darbuotojai. Savo ruožtu kiekvienas iš jų prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, bendradarbiavimą, iniciatyvumą bei pagarbą.

Jeigu šios vertybės jums tokios pat svarbios kaip ir mums, jeigu norite prisidėti prie svarbiausių Lietuvos elektros energetikos procesų valdymo, prisijunkite prie mūsų.
 
Savo gyvenimo aprašymą su motyvaciniu laišku siųskite el. paštu, adresu cv@litgrid.eu.
 
Siekdami įmonei keliamų strateginių tikslų ir ruošdamiesi Lietuvos elektros energetikos sistemos integracijai į Europos elektros infrastruktūrą ir bendrą elektros rinką šiuo metu ieškome:
 
Į viršų